Wyszukiwarka
Producenci
Zaloguj się
Ciepła czapka z wełny Merino wzór skandynawski Olimpic 2022 Kama AND A102 biała, rozm. UNI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ciepła czapka z wełny Merino, zaprojektowana dla reprezentacji Andory na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2023.
Na Zimowe Igrzyska Olimpijskie KAMA wyposażyła ekipę olimpijską położonej w Pirenejach Andory w czapki i swetry. Jest to bardzo unikalny model zaprojektowany tylko na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. Wzorzysta czapka wykonana z włókien Merino premium. Podszyta miękkim polarem i jest bardzo wygodna. Wzór czapki odpowiada oczywiście olimpijskiemu swetrowi reprezentacji Andory, z którym tworzy atrakcyjny zestaw.
Skład 50% wełna Merino, 50 % akryl.
Wewnątrz wkładka cienki polar Tecnopile
Materiał Schoeller 50% wełna merynosowa/ 50% akryl Certyfikat Bluesign® dla produktu najbardziej przyjaznego dla środowiska i bezpiecznego.
Wewnętrzna opaska na głowę wykonana z polaru Tecnopile® dla dodatkowego komfortu.
Pompon
Rozmiar dorosły UNI wysokość 27 cm.
Łatwa w pielęgnacji.
Wyprodukowano w Czechach
Pielęgnacja wyrobów z wełny merynosów:
PODSTAWOWE ZASADY
Produkt można prać w pralce. Stosuj wyłącznie cykl prania wełny, ponieważ jest on delikatniejszy (przy zastosowaniu odpowiedniej temperatury i wirowaniu na niższych obrotach).
Produkt można prać ręcznie w wodzie o temperaturze poniżej 30°C, następnie delikatnie wykręcić i wysuszyć na płasko, najlepiej na ręczniku. Podczas płukania stopniowo obniżaj temperaturę wody, aby zapobiec kurczeniu się lub innym deformacjom.
Używaj delikatnych detergentów do wełny.
Nie susz produktu na grzejniku. Jeśli temperatura grzejnika przekroczy 30°C (co zdarza się bardzo często), woda zawarta w dzianinie również przekroczy 30°C i produkt kurczy się, podobnie jak przy niewłaściwym praniu.
Nie używaj zmiękczacza!
OSTRZEŻENIE!
Pranie w pralce w wodzie o temperaturze powyżej 30°C i długie cykle wirowania powodują degradację produktu. DZIANINA ZAMIENIA SIĘ W FILC. NA PRODUKTY ZNISZCZONE W TAKI SPOSÓB NIE MA MOŻLIWOŚCI UDZIELENIA GWARANCJI.
